دستگاه نانو گلس زن گوشی

دستگاه نانو گلس زن گوشی ، یکی از برترین مزیت های دستگاه های نانو گلس نسبت به سایر گلس ها این است که گلسی که با استفاده از این دستگاه بر روی گوشی نصب می گردد از مقاومت و کیفیت خارق العاده ای بر خوردار است.

نتایج اورکلاک پردازنده ها ، اورکلاک پردازنده کامپیوتر هر روز سخت تر از قبل می شود و این امر در محصولات AMD و اینتل قابل مشاهده است و از محدودیت قطعات نیمه رسانا و سیلیکونی ناشی می شود. اورکلاک به صورت خلاصه فرآیندی است که موجب افزایش سرعت کاری قطعات سخت افزاری کامپیوتر می شود و این عمل به صورت عمده در مورد پردازنده کامپیوتر و پردازنده گرافیکی آن قابل تعریف است.

دلایل خرید مک پرو جدید ، آن دسته از افرادی که برای خرید مک پرو اقدام می کنند قطعا نیازهای حرفه ای دارند و سبک کاری آن ها این نیاز را ایجاد می کند که به دنبال خرید همچین محصولاتی باشند. قطعا همه ی افراد مخاطب مصاحبه تصمیم به خرید مک پرو جدید نداشته اند ولی البته آن ها ارزش محصول جدید را به خوبی درک کرده اند و از مناسب بودن مک پرو برای نیازهای خود صحبت کرده اند.

عبور از اینتل در سرفیس های جدید ، مایکروسافت در جدیدترین محصولات خود تلاش کرد از وابستگی به پردازنده های اینتل رهایی یابد که موفقیت زیادی را کسب نکرد. جدیدترین محصولات مایکروسافت در خانواده ی سرفیس به بازار عرضه شدند و با نگاهی اولیه به آن ها می توان ادعا کرد تلاش بزرگ ردموندی ها در سال 2019 یعنی رهایی از پردازنده های اینتل آن چنان موفق نبوده است.

حذف مادربرد در دنیای سخت افزار ، از ایده های نوآورانه محسوب می شود که با ادعای بهبود کارایی سیستم های پردازشی در سطح تحقیقاتی مطرح شده است. بهبود قدرت و کارایی پردازنده های اصلی و گرافیکی از مهم ترین چالش های روز دنیای پردازش به حساب می آیند، تولیدکننده های نیمه هادی در سر تا سر جهان با این چالش رو به رو هستند و همچنین طراحان CPU و GPU در رفع آن تمام تلاش خود را به کار می گیرند.