چاپ
دسته: blog
بازدید: 435
دستگاه نانو گلس زن گوشی

دستگاه نانو گلس زن گوشی ، یکی از برترین مزیت های دستگاه های نانو گلس نسبت به سایر گلس ها این است که گلسی که با استفاده از این دستگاه بر روی گوشی نصب می گردد از مقاومت و کیفیت خارق العاده ای بر خوردار است.

میزان مقاومت این نوع گلس به حدی زیاد است که در صورت افتادن گوشی از ارتفاع و یا وارد شدن ضربه مستقیم به صفحه نمایش، از آسیب دیدن صفحه اصلی جلوگیری می نماید. موضوع دیگری که بسیار مورد توجه است این می باشد که این نوع گلس در عین استحکام زیاد از ظرافت بالایی نیز برخودار است و هیچگونه مزاحمتی برای استفاده کامل از امکانات گوشی ایجاد نمی کند. مزیت اقتصادی دستگاه نانو گلس این می باشد که شما مجبور به تعویض پی در پی گلس و ضد خش گوشی خود نیستند و در صورت استفاده از ضد خش نانومی توانید تا ماه ها از طرف هزینه برای خرید گلس اجتناب کنید.

 

آموزش کار با دستگاه نانو گلس


نحوه کار دستگاه نانو گلس بسیار آسان است و در دفترچه راهنمای این دستگاه موجود در پکیج آن روش و نحوه کار با آن توضیح داده شده است. بنابراین هر فردی می تواند بدون نیاز به مراجعه به نصاب و صرف هزینه خودش کار نصب گلس بر روی گوشی خود را انجام دهد. به هر حال با بالا رفتن قیمت گوشی های هوشمند، محافظت از آن بسیار مهم شده است و صفحه نمایش گوشی یکی از آسیب پذیر ترین قسمت ها در برابر ضربه، آسیب و خش است و مراقبت و نگهداری مناسب از آن بسیار حائز اهمیت شده است. دستگاه نانو گلس زن با فناوری جدید و پیشرفته برای همین منظور طراحی شده است و دیگر وقت آن رسیده که با گلس های معمولی و دارای طول عمر کم برای صفحه نمایش گوشی  خود خداحافظی کنید.

 

مقاومت برچسب نانو در برابر ضربه


برچسب نانو با مقاوت خیره کننده خود رد مقابل ضربه عملکرد بسیار بهتری نسبت به گلس شیشه ای از خود نشان داده است. بنابراین برای گوشی هایی که در معرض ضربات شدید قرار می گیرند استفاده از این محصول توصیه می شود.

 

نتیجه گیری:


به طور کلی، یکی از برترین مزیت های دستگاه های نانو گلس نسبت به سایر گلس ها این است که گلسی که با استفاده از این دستگاه بر روی گوشی نصب می گردد از مقاومت و کیفیت خارق العاده ای بر خوردار است.